OxoPlay Let's Play Games

 

Copyright and Privacy Policy / Telif Hakları ve Gizlilik Politikası

 

Son Güncelleme: Ocak 03, 2017

 

Copyright/Telif Hakları

 

OxoPlay IOS ve Android platformlar için uygulama ve oyunlar hizmetleri sunmakta ve tüm içerikte değişiklik yapma hakkını saklı tutmakta olup, sunulan tüm uygulama ve oyunların izinsiz olarak kullanılması, kopyalanması, çoğaltılmasına kanunun ilgili madde/maddelerince koruma altında olup, bu kapsamda OxoPlay zarara uğrayacağı her türlü maddi ve manevi haklarını saklı tutmaktadır.

 

Privacy Policy/Gizlilik Politikası

 

OxoPlay'a ait herhangi bir uygulama ve oyunların bir şekilde kullanımı, kullanıcının bu gizlilik politikasının kabul edilmiş olduğu anlamına gelmektedir.  ÜRÜN VE SERVİSLERİMİZİ KULLANMADAN ÖNCE BU GİZLİLİK POLİTİKASINI LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ.

 

OxoPlay adı altında hizmete sunulan uygulama ve oyunlar ile toplanan her türlü bilgi gizlilik politikamızın korunması taahhüdü altındadır. Ancak Oxoplay'ın gizli tuttuğu bu bilgilerin servis altıdığı altyapı sağlayıcının saldırıya uğrayıp OxoPlay'e ait bilgilerin ifşa edilmesinde OxoPlay herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

 

Oxoplay uygulama ve oyunlar sırasında kullanıcılardan elde edilen bilgiler konusunda kullanıcı endişe ediyorsa OxoPlay uygulama ve oyunlarını kullanmamalıdır. OxoPlay ürün ve servislerin kullanımı veya indirilmesi sırasında, cihaz'la ilgli bilgiler, internet bağlantısı, işletim sistemi, mac adresi, IMEI, tarayıcı tipi, dil, internet adresleri, platform tipi, e-posta ve benzeri bilgileri toplayabilmektedir. Tüm bu bilgiler tamammen yeni ve mevcut  uygulama ve oyunların çıkarılması ve geliştirilmesi için kullanılmaktadır. Bu bağlamda bazı anlaşma yapılan üçüncü taraflarla gizlik politikası çerçevesince bilgiler paylaşılmakta olup, bu bilgilerin ifşa edilmemesi için sözleşme yapılmaktadır.

 

OxoPlay uygulama ve oyunlarda Google gibi üçüncü taraf reklam sağlayıcılarla çalışmakta olup, söz konusu üçüncü taraflarca sağlanan her türlü reklam ve içerikler hiç bir şekilde OxoPlay'la ilgili veya alakalı değildir ve herhangi bir durumdan sorumlu tutulamaz. OxoPlay'ın uygulama ve oyunlarını kullannanlar aynı zamanda üçüncü taraf platform sağlayıcıların şartlarını da kabul etmiş ve kullanıcılardan elde edilen bilgilerin toplanmasını kabul etmiş sayılacaktır. Kullanıcılar, bilinçsiz kullanımlarından dolayı oluşacak mağduriyetlerinden OxoPlay sorumlu tutulamaz.

 

Oxoplay hiç bir surette her hangi bir ücret veya ödeme almamakta ve ödeme bilgisi tutmamaktadır.

 

İnternet veri trafiği ortamı her türlü bilgi hırsızlığı ve saldırılarına karşın açık bir ortam olduğundan Oxoplay, bu bağlamda uğranılacak kayıplardan sorumlu tutulamaz.

 

OxoPlay, dilediği zaman gizlilik politikası konusunda değişiklik yapma hakkını saklı tutmakta olup, kullanıcıların mutlaka güncel gizlilik politikasını takip etmelidirler.

 

Soru ve önerileriniz için iletisim@oxoplay.com e-posta ile ulaşınınz.

 

Copyright © OxoPlay 2016